Popis prijavljenih – High School of Legends

Prijavljeno
TIM
Škola
Član 1
Član 2
Član 3
Član 4
Član 5
2014-12-05 21:00:17 +01:00
Tvrdi Momci
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Antonio Vranjković
Matija Merle
Robert Žmirić
Elvir Tursunović
Vedran Vila
2014-12-05 21:00:21 +01:00
Gradevinska
Građevinska tehnička škola, Rijeka
Jure Šegota
Matej Rubinić
Dario Čolić
Leo Gregorović
Dino Tomljanović
2014-12-05 21:01:29 +01:00
Invictus Gaming
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Blaž Kružić
Andrej Saftić
Paolo Pilepić
Robin Šćulac
Ariel Periša
2014-12-05 21:02:10 +01:00
Hrvatski kralj Zvonimir
Srednja škola "Hrvatski Kralj Zvonimir"
Denis Nešić
Deni Jelinić
Savio Kosić
Nikola Veselčić
Rene Mikanović
2014-12-05 21:02:16 +01:00
Swaglords
Hotelijersko-turistička škola Opatija
Filip Brandt (Fiko HD)
Edi Ilić (Edich)
Matija Kanceljak (Jebemtipleme)
Leonardo Lukenda (Leo098)
Marin Čatak (Boa Vayne God)
2014-12-05 21:05:48 +01:00
Moregank Freeman Team
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Matej Matika
Dorian Vjekoslav Hrvatin
Nenad hrvatin
Danijel hrvatin
Jan uroda
2014-12-05 21:14:21 +01:00
IWorkInZeMuffinFactory
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Josip Marković
Veronika Vozila
Maja Grčki
Damir Hamzić
Antonio Ćoza
2014-12-05 21:22:15 +01:00
Five Above All
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Leon Keller
Petar Marelja
Joško Čadež
Mario Vučković
Josip Martinović
2014-12-05 22:03:45 +01:00
Shadowmoon
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Pierre-Paulo Simčić
Sara Hranj
Siniša Čolakovac
David Periša
Viktor Matijašić
2014-12-05 22:47:49 +01:00
Ekipa BlackOut
Pomorska škola Bakar
Matteo Spano
Dominik Kranjac
Filip Grgur
Antonio Konta
Dean Bogić
2014-12-05 22:50:14 +01:00
The Il4lum2ina0ti
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo - Rijeka
Adrian Mesaroš
Lovre Marjanović
Marino Pupavac
Filip Pejatović
Filip Tomić
2014-12-05 23:00:55 +01:00
Noxus will rise
Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju, Rijeka
Danijel Biljman
Ivor Vasić
Roko Požgaj
Kristijan Sokol
Ivan Sokolić
2014-12-06 01:39:29 +01:00
Death From Above
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Luka Samardžić
David Visentin
Marino Vinceković
Ante Dunić
Teo Pavić
2014-12-06 13:50:19 +01:00
CroPredators
Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci
Lovro Međimorec
Antonio Hećimović
Borna Mihelčić
Anton Vladislović
Luka Braut
2014-12-06 14:32:02 +01:00
League of Rowlo
Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
Borna Dobrović
Josip Pečarić
Mario Mekić
Marin Sinožić
Ivan Mikulić
2014-12-06 15:50:25 +01:00
Bacamo Sidra
Pomorska škola Bakar
Ivan Šostarec
Dino Draženović
Paulo Šostarec
Toni Cvitkovic
Filip Vukojević
2014-12-06 17:24:14 +01:00
Lagani
Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
Marin Sinožić
Ivan Čamber
Manuel Žic
Petar Kucjenić
Tin Perić
2014-12-06 17:39:19 +01:00
DONA
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Mate Spicijarić
Marko Predovan
Igor Abramov
Filip Malnar
Marin Morić
2014-12-07 13:29:49 +01:00
Izbacivači u tajicama
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Mateo Rožić
Borna Đeke
Mihael Zdelar
Nereo Židanik
Sandro Šafar
2014-12-07 14:54:50 +01:00
Jasmine Dragon
Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci
Andro Demiri
Leon Samardžić
Mihael Marković
Stefan Sverko
Marin Barbarić
2014-12-07 16:44:16 +01:00
Illumiatori
Medicinska škola u Rijeci
Mateo Šoljanin
Viktorija Konjarević
Teo Banov
Dorian Hajdinjak
Robert Grego
2014-12-07 17:20:34 +01:00
WeHaveEboooLa
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo - Rijeka
Andrej Kovačević
Mario Maričević
Leo Peruč
Sanjin Peruč
Karlo Žakula
2014-12-07 20:02:58 +01:00
Stari Ribari
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo - Rijeka
Robin Bilobrk
Alan Gojanović
Dario Safić
Jakov Sergo
Sven Rončević
2014-12-08 22:26:13 +01:00
Rijeka 5
Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci
Jure Kostelac
Ivan Vranić
Igor Javor
Emil Javor
Antonio Gauta
2014-12-09 20:36:23 +01:00
Mali Šašavi Tulipani
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo - Rijeka
Matej Bubalo
Dominik Francetić
Luka Prižmić
Lovro Grubić
Rajko Klepac
2014-12-09 21:24:17 +01:00
All 4 Beer
Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju, Rijeka
Robert Božić
Leon Kosanović
Marko Antonio Kobašević
Andrej Bilčić
Mauro Matejcic
2014-12-10 21:26:59 +01:00
Team Name eee
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Leonardo Mišak-Kovačić
Mario Cvitanović
Patrik Šen
Daniel Jelušić
Gabrijel Milanović
2014-12-10 22:04:11 +01:00
Policija
Pomorska škola Bakar
Romano Mudrovčić
Luka Balić
David Bašić
Luka Todorović
Leon Porobić
2014-12-12 09:23:26 +01:00
Ranjene antilope
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo - Rijeka
Antonio Lipošćak
Luka Ristić
Šain Štefan
Maras Zvonimir
Roberto Speranza
2014-12-12 23:38:29 +01:00
TheTrueNightHunters
Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju, Rijeka
Vanja Ristić
Josip Nakićen
Mateo Marković
Aleksandar Zelenika
Dario Čapkanov
2014-12-13 15:39:47 +01:00
Shield of Agony
Hotelijersko-turistička škola Opatija
Martina Mandic
Antonio Barisic
Marina Vidovic
Ante Fabijanic
Kain Rukavina
2014-12-14 17:10:15 +01:00
Pingvini podzemlja-
Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
Lovro Janeš
Erik Glavan
Lovro Rukavina
Franko Katunar
Sebastijan Dominis
2014-12-14 18:54:07 +01:00
Learn 2 Play
Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
David Mirošević
Dominik Matić
Dominik Martinović
Ivan Vrsalović
Aleksandar Banjanin
2015-01-11 02:57:28 +01:00
Spartan team
Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
adik982001
Drewniane Adasie
dawidwp2001
xXTheKozaKE
I3zyku
2015-01-17 16:51:53 +01:00
timberia legend
Elektroindustrijska i obrtnička škola Rijeka
saldat
1
2
3
4