Kraj prijava i izvlačenje parova

Prijave na turnir LOL party u G2: High School of Legends su završene!
Na turniru će sudjelovati 32 prijavljena tima. Izvlačenje parova održat će se u Prirodoslovnoj i grafičkoj školi Rijeka u učionici G2 u utorak, 16.12.2014. u 15 sati. Osim izvlačenja parova održat će se i promotivni meč u kojem će igrati prisutni dobrovoljci, igrači različitih timova.

Kao igrači niste obavezni prisustvovati izvlačenju, ali bilo bi nam drago da dođete.

Kotizacije na turniru nema, ali odlučili smo se uključiti u akciju Socijalne samoposluge: I ja bih čokolino i stoga molimo sve goste da umjesto kotizacije donesu jednu kutiju čokolina i njome razvesele manje sretnije od nas (koji imamo komp, brzu vezu na net i dovoljno vremena za igranje 🙂 ). Naravno, umjesto čokolina svatko može donijeti i neku drugu svakodnevnu potrepštinu: prehrambeni, higijenski ili školski artikl.

Popis timova koji sudjeluju na turniru:

  1. All 4 Beer, Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju, Rijeka
  2. Bacamo Sidra, Pomorska škola Bakar
  3. CroPredators, Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci
  4. Death From Above, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  5. DONA, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  6. Ekipa BlackOut, Pomorska škola Bakar
  7. Five Above All, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  8. Gradevinska, Građevinska tehnička škola, Rijeka
  9. Hrvatski kralj Zvonimir, Srednja škola “Hrvatski Kralj Zvonimir”
  10. Illumiatori, Medicinska škola u Rijeci
  11. Invictus Gaming, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  12. IWorkInZeMuffinFactory, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  13. Izbacivači u tajicama, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  14. Jasmine Dragon, Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci
  15. Lagani, Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
  16. League of Rowlo, Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
  17. Mali Šašavi Tulipani, Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo – Rijeka
  18. Moregank Freeman Team, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  19. Noxus will rise, Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju, Rijeka
  20. Pingvini podzemlja, Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
  21. Policija, Pomorska škola Bakar
  22. Ranjene antilope, Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo – Rijeka
  23. Rijeka 5, Prva sušačka hrvatska gimnazija u Rijeci
  24. Shadowmoon, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  25. Shield of Agony, Hotelijersko-turistička škola Opatija
  26. Stari Ribari, Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo – Rijeka
  27. Swaglords, Hotelijersko-turistička škola Opatija
  28. Team Name eee, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  29. The Il4lum2ina0ti, Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo – Rijeka
  30. TheTrueNightHunters, Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju, Rijeka
  31. Tvrdi Momci, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  32. WeHaveEboooLa, Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo – Rijeka